main_block1_img3
meist_block1_img2

Tõhusad lahendused iga konstruktsioonide tüüpi projekteerimisega

Osaühing «Constructive OÜ» on asutatud 2007 aastal erakapitali baasil.

Firma potentsiaal soodustab ülesannete kompleksi tõhusat lahendamist, mis on seotud elu-, kommunaal-, äri- ja tootmishoonete ja rajatiste projekteerimisega. Omades koosseisus eriprofiiliga spetsialiste (insenerid, ehitajad, konstruktorid, arhitektid), meie meeskond on võimeline lahendama erinevaid ülesandeid: alates arhitektuursest ja ehituslikust projekteerimisest kuni objektide kasutusse andmiseni.

Firma potentsiaal soodustab ülesannete kompleksi tõhusat lahendamist, mis on seotud elu-, kommunaal-, äri- ja tootmishoonete ja rajatiste projekteerimisega.

Firma “Constructive OÜ” erinevus kolleegidest projekteerimise ja ehituse turul seisneb arhitektuursete ja tehniliste lahenduste lihtsuses, kaasaegsuses ja põhjendatuses, Ehitusnormide ja –eeskirjade ranges järgimises, tööde teostamise kõrges kvaliteedis ja kiiruses.

Meie kasutame uusimaid projekti- ja tehnilisi lahendusi.

Tänu sellele me suudame kvaliteetselt realiseerida mistahes keerukusastmega projekte lühimate tähtaegadega, mis võimaldab leida individuaalse ja professionaalse lähenemise igale Kliendile. i lahendusi.

 

Projektitöö on selgesti jaotatud etappideks, millest igal etapil alati pakutakse terve valik mitmekesiseid lahendusi, milliseid kasutatakse alusena loominguliseks dialoogiks Tellijaga ja arvestamiseks tema soovidega.

Igal etapil teostatakse kooskõlastamisi, otsitakse optimaalseid lahendusi ja toimub täielik kontroll Tellija poolt.

main_block2_img3
meist_block2_img2
main_block1_img3
meist_block3_img2

Tellija võib igal ajal igal etapil saada kogu talle vajalikku informatsiooni ja kontrollida töid.

Meie Klientide hulka kuuluvad sellised organisatsioonid, nagu:

Selver AS Maxima Eesti AS Ferdmaster OÜ Lemminkäinen Eesti AS VKG GRUPP AS Unico Construction OÜ ESFITECH OÜ Go Group AS AGrus Construction Company OÜ Amhold AS ALG LIISINGU AS jt.